Nogometne vijesti

ŠTETA

Dinamo ima za čime žaliti: Zabili za 3-1 u 89. pa u sudačkoj nadoknadi dobili 2 gola!

Piše , Objavljeno

Dinamo je večeras u infarktnoj utakmici odigrao 3-3 na Maksimiru i zbog boljeg međusobnog omjera i postignutih golova prepustio drugo mjesto u skupini C momčadi iz Ukrajine.

Prvo poluvrijeme je završilo 1-1, a onda je prvo Moro dobio drugi žuti karton kod Dinama, da bi koju minutu kasnije pocrvenio i Brazilac Marlos kod Šahtara. Uslijedio je uragan Dinama! Prvo je Ivanušec zabio za 2-1, a u 89. Ademi zabija za velikih 3-1. Pobjeda je bila u zraku… Ali onda veliki šok za sve. Prvo je Šahtar u 3. minuti nadoknade zabio za 3-2, a onda jedanaesterac u 5. minuti sudačke nadoknade. Nakon provjere VAR tehnologije sudac je ispravno dosudio penal za Šahtar. Theophile je neoprezno srušio golmana Šahtara koji je iz očaja došao u napad…

Šahtar je zabio za 3-3 i nosi veliki bod u Ukrajinu, a Dinamo može žaliti za ovom propuštenom prilikom.