Nogometne vijesti

LUDA UTAKMICA

Gorica radi kaos obrani Hajduka – pogledajte kako padaju golovi… VIDEO

Piše , Objavljeno

U tijeku je veliki okršaj u Gorici između domaćina i splitskog Hajduka. Za Hajduk je ova utakmica ključna u borbi za 2. mjesto, osobito nakon pobjede Lokomotive u Varaždinu.

Znalo se da će ovo biti teško gostovanje za Tudora, ali momčad Gorice pripremila im je pravi kaos u obrani i malo je za reći da Hajduk djeluje pogubljeno.

Gorica je povela zasluženo već u 19. minuti. Suk je pucao, Posavec brani. Lopta se odbila do Ndiayea, koji je pronašao Hamada u sredini. On je pucao i ovog puta Posavec nije mogao ništa. Gol Gorice možete pogledati ovdje.

Samo par minuta kasnije raspad Hajduka i mrtva šansa za domaćina! Nevjerojatna greška u sredini, lopta je došla do Lovrića na boku koji ubacuje povratnu na 8, 9 metara. Ndiaye promašuje loptu, a Hamad sam izlazi na Posavca koji mu brani čisti zicer.

U 43. minuti već je 2-0 za Goricu. Čabraja je izveo korner, Jovičić prenio loptu koju je Suk primio prsima i iz blizine matirao Posavca. Još jedna očajna reakcija obrane Hajduka.

U 45. minuti nakon pogreške igrača Gorice Jakoliš smanjuje na 2-1. Luda utakmica u Gorici.

U 53. minuti još jedna očajna reakcija momčadi Hajduka i Gorica zabija za 3-1. Jradi je izgubio loptu na centru, a nakon sjajne kontre Kalik je sjajno uposlio Ndiayea koji se 10 metara zabija gol Posavcu.