Nogometne vijesti

Bravo majstore

Ma tko kaže da je 40 milijuna previše!? Dani Olmo odlučio utakmicu i bio ključni čovjek u pobjedi Španjolske

Piše , Objavljeno

Dinamov veznjak Dani Olmo nastavlja briljirati u dresu španjolske reprezentacije.

Danas je bio ključni pojedinac u pobjedi 1-0 na gostovanju protiv Kazahstana na gostovanju. Olmo je prvo izborio jedanaesterac, a zatim u 28. minuti mirno zabio s bijele točkeza 1-0. Na kraju se pokazalo da je to bio i jedini pogodak na utakmici.

Moglo je završiti i uvjerljivije za Španjolsku u Kazahstanu, ali u 57. minuti gosti nisu realizirali drugi penal na utakmici. Ovoga puta odgovornost nije preuzeo nogometaš Dinama, već je to učinio veznjak Barcelone Carles Alena i nije to bio dobar potez.

Ovih dana u domaćim medijama zabilježeni su istupi Olma i njegovog oca u kojima su se žalili na činjenicu da je Dinamo tražio čak 40 milijuna eura za njega. Ali dovoljno je da pogledaju koliko vrijede njegovi suigrači u reprezentaciji, a tko im odlučuje utakmice…

>> Više nogometnih vijesti potražite u našoj rubrici SPORT, a hrpu zabavnog sadržaja, sexy KOMADA i ostalih zanimljivosti pronađite na naslovnici Idesh! portala.